Az ár az akkumulátorokat nem tartalmazza!
Az Olight Omni-doc két akkumulátor töltésére alkalmas intelligens töltő, mely a leggyakoribb, elemlámpákban, játékokban, távirányítókban stb... használt akkumulátorok töltésére alkalmas. Ezzel szükségtelenné teszi több, különböző típusú töltő használatát, pénzt és helyet spórolva meg Önnek.
Az intelligens töltő valójában két, egymástól függetlenül működő egység, külön-külön automatikusan felismerik a behelyezett akkumulátorokat és az ahhoz szükséges töltési módot, sőt akár különböző típusokat is töltenek egyszerre.
- 18650 Lítium - ion
- 16340 Lítium - ion
- RCR123 Lítium - ion
- 17760 Lítium - ion
- 14500 Lítium - ion
- AA Ni-MH / Ni-CD
- AAA Ni-MH / Ni-CD
A töltöttségi szintet a töltő két oldalán elhelyezett piktogrammok jelzik. A cellák teljes töltöttségét érzékeli és a töltést befejezi, megakadályozandó a túltöltést. A visszajelző ledek villogásával jelzi, nem megfelelő akku vagy fordított polaritással behelyezett akku behelyezése esetén.